Firma nasza powstała w 2003 roku natomiast produkcje rozpoczęliśmy w 2014 r. Posiadamy stoiska handlowe w hipermarketach na terenie całej Polski, sery są produkowane w tradycyjny sposób.

sery-z-podhala

Produkty i usługi

Od początku naszej działalności skupiliśmy się na produkcji wyrobów tradycyjnych i produktów regionalnych pochodzących z Podhala w segmencie nabiałowym zajęliśmy się wprowadzaniem tego typu produktów na rynek ogólnopolski . Firma nasza zajmuje się produkcją, dystrybucją serów góralskich i serów górskich oraz zakąsek serowych wędzonych i naturalnych.

Naszym wiodącym produktem są sery górskie regionalne w szerokim asortymencie i w różnych formach , takich jak sery w tradycyjnej formie w wielu kształtach i wielkościach.

Przez lata doświadczeń zebraliśmy wiele umiejętności z zakresu produkcji serów górskich. Zadowolenie naszych klientów świadczy o najwyższej staranności wykonywanych usług oraz najwyższej jakości naszych produktów.

Każdy ser robiony jest ze świeżego mleka, żaden nie zawiera konserwantów, polepszaczy, syntetycznych aromatów ani barwników. Najwyższa od lat jakość naszych serów pozwala nam dziś z ogromnym powodzeniem proponować najszerszy asortyment serów góralskich w Polsce. Liczne pochlebne głosy naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy na właściwej drodze.

Produkując serki góralskie pokazujemy naszym klientom jaka jest tradycyjna góralska kuchnia i jej kultywowanie w czasach obecnych.

Do najbardziej popularnych i lubianych serów wędzonych należą tak zwane oscypki. Jest to charakterystyczny dla polskich gór ser.

Łukasz Myszkowski