Zobacz, jedzie pociąg!”- widelec krąży wokół zamkniętej buzi i próbuje się za wszelką cenę do niej wcisnąć. A może przy stole  razem z Twoim Niejadkiem zasiadają wszystkie ulubione misie, a do każdego posiłku zajeżdża cała kawalkada  koparek i dźwigów… ?

Słaby apetyt  lub dziwne upodobania żywieniowe  dzieci to jeden z najczęstszych problemów z jakim zmagają się rodzice, a nakarmienie niejadka to prawdziwa sztuka.

Na pewno nieraz próbowałaś różnych sztuczek, by Twój maluch zjadł choć odrobinę. Nie zawsze zmuszanie, czy próba przechytrzenia przynoszą skutek, a jeśli nawet – jest to efekt jednorazowy. Spróbuj przekonać malucha do jedzenia poprzez zabawę i wspólne przyrządzanie posiłków.

Śniadanie to podstawa!

Na festiwalu Chlebów Świata już od piątku 22 kwietnia będziemy prezentować sposoby na śmieszne, wiosenne i bardzo zdrowe kanapki. Czekają na Was pomysły i porady, konkurs na najpiękniejszą kanapkę wykonaną przez dziecko. I smakowite degustacje.

Chlebowe zwierzątka, buźki, pojazdy i postacie sprawią, że każde śniadanie stanie się wielką przyjemnością, a Twoje dziecko będzie jeść z apetytem.

Zapraszamy na warsztaty!

Organizator:
cosinus